Forum spawacz Strona Główna
Forum spawacz Strona Główna -> Dam pracę-> SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH ze znajomością języka niemieck
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH ze znajomością języka niemieck
PostWysłany: Śro 14:06, 02 Gru 2015
EUROWORK

Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 111
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH
ze znajomością języka niemieckiego

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
Różnie projekty na terenie Niemiec
Spawanie konstrukcji stalowych, praca na podstawie rysunku technicznego.

Oferujemy:
stawka:
9,39 euro brutto/h plus dodatek 20 EURO netto za dzień roboczy oraz dodatek 70-80 EURO netto tygodniowo, co daje kwotę ok 1950 EURO netto przy 168 godzinach pracy miesięcznie
zakwaterowanie zapewnione, płatne przez pracownika ok. 350 EURO miesięcznie
możliwość pracy na długi okres.

Wymagania:

Doświadczenie jako spawacz konstrukcji stalowych,
Znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym - sprawdzana rozmową telefoniczną
Mile widziane prawo jazdy i własny samochód (potrzebny jest przynajmniej 1 samochód na dwie osoby)
Mile widziane certyfikaty spawalnicze
Mile widziane VCA

[link widoczny dla zalogowanych]
Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami!

Forum spawacz Strona Główna -> Dam pracę -> SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH ze znajomością języka niemieck

Możesz odpowiadać w tematach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Regulamin

Design by: Infected-FX